Zakład PRUH Monter

Logo Monter

 

Zakład PRUH „MONTER” istnieje na rynku od 1994 roku. W swej długiej i bogatej historii przedsiębiorstwo uległo szeregu zmianom. Stale rozwijamy się poszerzając ofertę usługową. Działamy głównie na terenie powiatu krośnieńskiego i ościennych, nie unikając również zleceń z obszaru całej Polski a także Słowacji.

Obecnie oferujemy wykonawstwo instalacji sanitarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji kanalizacyjnych, wykonujemy również konstrukcje stalowe wszelkiego typu, i nietypowe zlecenia. Inwestycje wykonujemy zarówno dla odbiorców prywatnych jak i dla kontrahentów przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowaną i ustabilizowaną kadrę pracowniczą z doświadczeniem w wykonywaniu w/w prac.

Nasze przedsiębiorstwo mieści się w dogodnym i łatwym do dojazdu miejscu. Posiadamy bogaty park maszynowy obejmujący również koparki, samochody ciężarowe, wózki widłowe, suwnice, zgrzewarkę doczołową, jak i w pełni wyposażoną, dużą halę produkcyjną.

Jesteśmy w stanie podjąć i zrealizować niemal każde zlecenie związane z obróbką metalu. Dowodem na naszą solidność i rzetelność są liczne referencje od kontrahentów. Konstrukcje i instalacje wykonywaliśmy między innymi dla: ZPRE JEDLICZE Sp. z.o.o.; MONTONAFT S.A.; NOWY STYL Sp. z o.o.; DELPHI KROSNO S.A.; RESBUD S.A. Rzeszów; NAFTOBUDOWA S.A. Kraków; PRiD Krosno S.A.; Rafineria Nafty Jedlicze S.A.; ORLEN OIL S.A.; FA Krosno; Krośnieńskie Huty Szkła S.A.; DROGBUD Sp. z o.o., oraz wielu innych. Dowodem na rzetelne podejście do wykonywanych zadań jest uzyskany certyfikat „Przejrzysta Firma” w roku 2008.

Wykonujemy inwestycje związane z ułożeniem instalacji kanalizacyjnych i wodnych do budynków a także kompletne kotłownie gazowe i węglowe, również przemysłowe.

Obecnie zatrudniamy 26 pracowników produkcyjnych na stanowiskach obróbki metalu oraz instalatorów – monterów. Posiadamy wszelkie uprawnienia spawalnicze, instalacyjne, gazowe, serwisowe, oraz uprawnienia budowlane kierownika budowy. Przedsiębiorstwo stale się rozwija poszerzając zasięg rynku oraz asortyment oferowanych usług. Zlecenia wykonujemy z materiału własnego jak i powierzonego, posiadamy biuro kosztorysowe oraz współpracujemy z projektantami.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą w branżach instalacyjnych i konstrukcyjnych, ale także gotowi jesteśmy zrealizować nietypowe zamówienia.

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

 

właściciel

Adam Rozenbajgier


Adres

"Monter" Zakład Produkcyjno-Remontowo-Usługowo-Handlowy
Żarnowiec 151, 38-460 Jedlicze

NIP: 684-100-01-83

e-mail: monter_zarnowiec@wp.pl    
tel.: 13 43 52 351

Wycena konstrukcji  tel.: 609 069 605
Instalacje C.O.,          tel.: 691 872 051
 

Informacje dodatkowe

Czynne:

  • Poniedziałek - piątek: 7.00 - 16.00
  • Sobota: 8.00 - 12.00

Bank Spółdzielczy Rymanów

Konto: 92 8636 1028 2002 1402 0966 0001

Lokalizacja

 

Lokalizacja Monter